środa, 25 grudnia 2013

Rozdział 38 "Nowe życie"

LOUIS' POV

Amanda została przewieziona do szpitala zaraz po tym całym zderzeniu. Lekarze podłączyli  ją do tych wszystkich maszyn ale nie pozwolili mi się z nią zobaczyć. Powiedzieli mi że Amanda potrzebuje teraz przestrzeni i mogą ją odwiedzić jutro. Powiedzieli mi również że jest w poważnej śpiączce i nie wiedzą kiedy się obudzi, jeśli w ogóle się obudzi.

Usiadłem w poczekalni, czekałem i czekałem aby móc ją odwiedzić. Potrzebowałem ją zobaczyć. Ale kiedy w końcu wszedłem do sali w której leżała nie mogłem uwierzyć. Miała pełno stłuczeń, rozcięcia i złamane kości. Amanda nie wyglądała tak samo. Wyglądała strasznie. Wyglądała martwo. Na jej usta wdał się mały uśmiech. Amanda nie może się ruszyć dopóki ktoś jej nie pomoże. Chciałbym często ją całować podląc się aby oddała pocałunek ale to nigdy nie nastąpi.

Po kilku miesiącach czekania na to aż się obudzi, po kilku miesiącach niekontrolowanego wylewania łez doktorzy powiedzieli mi że  jest to  nieprzydatne. Powiedzieli mi że się nigdy nie obudzi i powinienem ją zostawić i zapomnieć o niej. Próbowałem o niej zapomnieć ale jest trudno zapomnieć o osobie która się kocha. Jest trudno zapomnieć o osobie z którą chciałeś spędzić resztę swojego całego  życia.

Spędziłem wiele miesięcy prawie sam pomijając chwilę gdy  Niall odwiedzał Amandę. Często przynosił i zostawiał balony i kwiaty dla niej ale ja nie widziałem w tym sensu. Wolałem być obok niej gdy się obudzi.
Doktorzy błagali mnie abym odszedł, błagali abym odszedł i zapomniał o niej, abym zajął się własnym życiem. Ale ja nie mogłem. ONA BYŁA MOIM ŻYCIEM.

Doktorzy w końcu przekonali mnie abym poszedł do domu i został w nim ale ja  nadal nie mogłem o niej zapomnieć. Do było tak że gdzie się nie spojrzałem mój dom w jakiś sposób przypominał mi o niej. Spędzałem moje noce płacząc do poduszki a całe dnie leżałem w łóżku również płacząc. Budziłem się i miałem nadzieję że ujrzę Amandę obok mnie ale nigdy tak nie było.

...Hary próbował pomóc mi zapomnieć o niej on również próbował wymazać wszystko z pamięci.  Pewnego dnia zaciągnął mnie do kawiarni oczywiście nie miałem najmniejszej ochoty opuszczać mojego domu. Byłem nieszczęśliwy nigdy wcześniej nie miałem w życiu takiego niepowodzenia. W tej kawiarni pierwszy raz zobaczyłem Eleanor. Harry przestał umawiać się z Eleanor tylko po to aby ja mógł pójść z nią na randkę. Ona nie była jak Amanda ale pomagała mi o niej zapomnieć.

Eleanor i ja zostaliśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi aż w końcu zaczęliśmy się umawiać. Kilka miesięcy później nie myślałem o Amandzie nigdy więcej ale nie zapomniałem o niej. Eleanor i ja byliśmy praktycznie nie rozłączni. Dziękowałem Amandzie że nauczyła mnie jak nie być nadopiekuńczym , ponieważ Eleanor pewnie była by  na mnie zła że jest wobec niej taki.

El nauczyła mnie kontrolowania złości. To było coś z czym miałem zawsze problem gdy byłem z Amandą. Eleanor pomogła mi w wielu rzeczach. Była zawsze gdy jej potrzebowałem a ja byłem zawsze gdy ona mnie potrzebowała.

Straciłem kontakt z Harrym , Niall'em  i Josh'em któego wcale nie potrzebowałem bo oni tylko przypominali mi o Amandzie. Mijał właśnie ponad rok odkąd zacząłem  umawiać  się z Eleanor. Moje życie zmierzało w dobrym kierunku. Miałem nową dziewczynę, nowych przyjaciół, nowe nastawienie. Wszystko było inne. Lubiłem moje nowe życie. Nie chciałem niczego zmieniać. Myślałem że moje życie było perfekcyjne a ja byłem szczęśliwy.

Zayn and Liam zmienili się nie ścigali Eleanor i nikogo innego. .. Często widziałem ich idących po ulicy. Zatrzymywałem się i rozmawiałem z nimi. Byli mili ale nigdy nie będę z nimi blisko. Nie ufałem im tak bardzo.
Nie chciałem aby zrobili cokolwiek Eleanor.

Kilka miesięcy później ludzie zaczęli pytać się  mnie czy widziałem Amande. Wydawało mi się to dziwne bo nie znałem żadnej innej Amandy . Rozmowa z ludźmi zawsze przebiegała tak samo.

- Widziałeś Amandę- pytali się ludzie

- Masz na myśli tą która jest   w śpiączce ? - pytałem

- Tak - odpowiadali

- Widziałem ją w szpitalu jak była w śpiączce. - odpowiadałem

- Oh, zapytam kogoś innego. - odpowiadali i odchodzili

Nigdy nie pytałem się dlaczego interesują się nią. Przecież ona się nigdy nie obudzi. Wiem to ponieważ lekarze tak mi powiedzieli a nawet jeśli by się obudziła obiecali że zadzwonią a nigdy przecież się to nie wydarzyło. Zacząłem myśleć że ludzie pytają o inna Amandę która również była w śpiączce.

Teraz często widziałem Josha, Harrego i Nialla idących po ulicy ale nie odważyłem się do nich podejść i porozmawiać z nimi. Nie chciałem z nimi rozmawiać. Nie byliśmy przyjaciółmi a oni tylko przypominali mi o Amandzie.

Czasami słyszałem dwójkę ludzi śpiewających w parku. Jeden grał na gitarze. Przysięgam że jeden głos należał do Harrego a drugi do Amandy ale nigdy nie przyglądałem się. Wiedziałem że będę rozczarowany gdy się okaże że to nie Amanda  śpiewa. Jedna rzecz była dziwna dla mnie, ludzie śpiewali ulubioną piosenke Amandy "Some Mistakes"

Mogę przysiąść że niektórzy ludzie próbowali przypomnieć mi o Amandzie. Chcieli abym myślał że ona żyje.  Chcieli abym był smutny na samą myśl o niej. PRZYSIĘGAM ŻE LUDZIE CHCIELI ABYM MYŚLAŁ ŻE ONA SIE OBUDZIŁA.

------------------------------
Heeeeeeeeeeeej *_*

Jak tam wrażenia po rozdziale.
Akcja się trochę  rozkręciła.
A więc życzę wam Wesołych Świąt, aby wszystkie wasze marzenia się spełniły i abyście poszli na koncert 1D i spotkali w końcu chłopców. <33 Love You All :)
Co dostaliście od Mikołaja?


17 komentarzy:

 1. Jeju :3
  Zaaajebiste!
  Obudziła się ^^ :3Czekam! NIECIERPLIWIE! Na nexta! :3

  OdpowiedzUsuń
 2. WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW! JAKI OBRÓT SPRAWY! <3 GENIALNEEEE! KUŻWA MAĆ! JA WIERZE ŻE TO AMANDA ŚPIEWAŁA Z HARRYM! BOŻE, A MOŻE TO PRAWDA CO LUDZIE MÓWIĄ, ŻEBY LOU WIERZYŁ ŻE ONA ŻYJE! OMGG! TO ZAJEBISTEE! DAWAJ NEXTAA! <3 KOCHAAAAAM!
  POZDRAWIAM! <3
  ORAZ ŻYCZE WEEEEESOŁYCH ŚWIĄT I BOGATEGO MIKOŁAJA!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kurwa serio? ! Eleanor? ! Ja chcę do kurwy nędzy Amande! !
  Wy też jesteście wkurzone? !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. TAAAK Amanda wróciła wierze w to że śpiewała z Harry'm. Jestem ciekawa czy jak Louis będzie z Eleanor i zobaczy Amande co zrobi :D Kocham to i was dziewczyny ;** - Zuzia "Snoopyx" <3 <3<3<3

   Usuń
  2. JESTEM NA MASKA WKURZONA !!!!!!!!!!!!

   Usuń
 4. Arrrrr DAWAC MI TU AMANDE !! Teraaaz :C

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow Amanda żyje ?!?!?!?! Rozdział cudowny !!! Czekam nn ;*
  Xoxo @JustynaJanik3

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow . Co . ? Wow . Ona sie obudzi . ? Czy już obudziła . ? Minął rok . ? Lou jest z El . ? Dużo sie dzieje ... Mam nadzieje, że to jakiś zły sen .

  OdpowiedzUsuń
 7. http://louis-tomlinson-moim-bratem.blogspot.com/ dobra jest akcja ! Nie ukryję to jest mój blog , chciałabym was zachęcić do czytania i komentowania tego bloga bo wiecie .. jeden kom jeden uśmiech na mojej twarzy a jeśli uzbiera się w tym dniu jeszcze 5 komów pod roździałem 7 będzie next i Lorri będzie szczęśliwa i wy też bo na pewno te fanfiction się wam spodoba nad tym blogiem pracowało aż 3 osoby którym bardzo dziękuję . Lorri to moja koleżanka i nic nie dostała w te święta pod choinkę powiedziała mi że jej marzeniem jest następny roździał mojego bloga i bilet na room94 i to spełniamy więc proszę o zostawienie jednego koma a bilet to my zbieramy . z góry dziękuję . świetny roździał i wesołego alleluja XD

  OdpowiedzUsuń
 8. Wrażenia po rozdziale...jak?!Ja tu prawdziwą załamkę przeżyłam!Amanda się nie obudziła...te wszystkie wydarzenia tak szybko się działy...Czy
  Amanda się jeszcze obudzi?(no mam nadzieje) Lou jest z El,to trochę smutne.Tak dużo się dzieję.Nie wiem kompletnie o co chodzi z tymi ludźmi pytającymi o Amandę Louisa.Czemu,po co,moze jednak się obudziła??I o co chodzi z tą piosenką i osobami śpiewającymi ją?No zdradzćie coś na temat dalszych rozdziałów ;>

  OdpowiedzUsuń
 9. O boże... Jak to czytałam płakałam się. Juz myślałam ze to ostani rozdział śle na szczęście nie :) naprawde cudowny *.* dziękuję ze tłumaczycie :* pozdrawiam @xX_PeazeR_Xx

  OdpowiedzUsuń
 10. Jeju , jaki rozdział . Znów nie moge się pogodzic z zachowaniem Lou. Amanda MUSI się obudzic i znów bd z Louisem albo z Harrym

  OdpowiedzUsuń
 11. Aaaaaa... Super!;) dawaj next! <3

  OdpowiedzUsuń
 12. Jezzzzuuuu to jest taaakie boskie!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń